Jak pracujeme?

Profesionálně

Ze zkušeností vím, že nakreslený domek na "papíře" je pro mnohé budoucí stavitele nepředstavitelný ve skutečném prostoru na pozemku. 

Často  před samotnou realizací na místě řešíme a měníme výškové osazení domu, poněvadž je třeba zákazníkovi v reálném prostředí ukázat, kde bude úroveň čisté podlahy, aby bylo výškově příjemně zvoleno vůči příjezdu do garáže, vůči terase a plánovanému prostranství u domu.

S Vámi

Vždy říkám, že nejvíce času celé akce zabere její samotná příprava. Tato příprava je pro budoucího majitele vysněného domu nejdůležitějším krokem - proces od prvotního rozhovoru, setkání na pozemku, řešení záležitostí na místě samotném, po zjištění mnohdy chybějících podkladů v projektové dokumentaci a následném dořešení s projektanty. 

Nemám rád spojení "to je dobré" , nesnáším spojení "to je jedno". Mnoho budoucích majitelů domů si neuvědomuje, že základová deska je pro samotný dům bezpochyby nejdůležitější částí a že v myšlenkách sebelépe designově sladěný obývací pokoj s pohodou u praskajícího ohně v rozhořeném krbu nevynahradí skutečnou pohodu pocitu bezpečí, že základy jsou zrealizované na 100% správně.

S mnoha lety praxe

Můžeme se opřít o dlouholeté zkušenosti ve výstavbě základových desek včetně kompletních inženýrských sítí  pro dřevostavby a zděné domy. Řešíme základové desky různých rozměrů, typů a skladeb. 

Výsledkem je milimetrová přesnost základových desek (realizujeme základové desky pro majitele budoucích domů od dodavatelů horních staveb např. 

  • Haas Fertigbau
  • Atrium
  • RD Rýmařov
  • HK-Dřestav atd...)

kde je PODMÍNKOU maximální PŘESNOST a ROVINATOST, kdy každá deska projde při kontrole technikem dodavatele vrchní stavby důkladným měřením před jejím převzetím. Osobně jsem přítomen každé předávce základové desky technikovi dodavatele vrchní stavby.

S důrazem na kvalitu

Věnujeme se výhradně stavbám základových desek včetně kompletních přípojek. Máme vysoké nároky sami na sebe, realizujeme základové desky tak, že měníme projekt v dokonalé dílo, pouze v reálném měřítku.

Na výstavbu používáme  certifikované výrobky ověřených dodavatelů a partnerů.


Chcete s námi stavět?