Reference našich zákazníků

Pana Lučana jsme upřednostnili před lokálními dodavateli (pan Lučan bydlí cca 200km od místa realizace) z důvodu kladných referencí z již realizovaných staveb a profesionálního přístupu při předložení a projednání nabídky na základovou desku a přípojky. V průběhu realizace byla dodržena všechna specifika projektu i naše požadavky nad rámec projektové dokumentace a výsledkem bylo bezproblémové převzetí základové desky od RD Rýmařov, kteří pro své dřevostavby vyžadují perfektní zhotovení základových desek. Samozřejmostí bylo ze strany pana Lučana dodržení dohodnutého termínu realizace základové desky i přes veškerou nepřízeň počasí.

Firmu pana Lučana doporučujeme každému, kdo chce zhotovit základovou desku a přípojky včas a dle všech ujednání. Je to profesionál a poctivý řemeslník.

Josef Pilát , Benešov

Stavění bylo pro nás úplně novou věcí a měli jsme velké obavy, jak to celé dopadne. Na doporučení jsme oslovili pana Lučana a vše běželo jako po drátkách. Byla s ním výborná domluva, byl spolehlivý a bylo vidět, že u své práce i dokáže přemýšlet a navrhovat zlepšení tak, aby se nám v budoucnu dobře bydlelo. Od stavby základové desky jsme potkali ještě spoustu různých řemeslníků, ale taková spolehlivost a poctivost u práce se ukázala jako vzácným zbožím. A pokud se mě někdo zeptá, jestli nemám někoho na doporučení, tak pan Lučan je jasná volba. Děkujeme za výbornou spolupráci. 

Martin Škorpil , Holice

"U stavby domu jsou nejdůležitější základy", řekl mi můj táta předtím, než jsme začali stavět. Proto jsme si při výběru firmy na základovou desku dávali opravdu záležet. Pan Lučan měl skvělé doporučení a při osobním setkání na nás udělal neskutečně dobrý dojem, proto jsme se rozhodli právě pro něj.
Samotná stavba desky byla promyšlená, kvalitní a především precizně odvedená. Vše s námi diskutoval, poradil, doporučil. Jsme z jeho práce dodnes nadšení a rádi na něj 
vzpomínáme. Všem ho můžeme s čistým srdcem vřele doporučit.

Ještě jednou, děkujeme za vše!

Klára Bartošová , Heřmanův Městec

 

S prací pana Lučana jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit. Vše plnili podle stanoveného plánu a jejich pracovní nasazení bylo ukázkové. Komunikace, osobitý přístup a spolehlivost provedení byla výborná. Děkuji.

Ondřej Polák , Jihlava

Pan Lučan byl jako zásahová jednotka. 

Termíny zvládli ještě s předstihem a firma na vrchní stavbu si desku velmi pochvalovala. Děkujeme. 🙏

Jakub Prášek , Tišnov

Objednatel vrchní stavby požadoval přesnost rozměrů na základové desce a napojení sítí na desce do 5 mm. Několik firem odmítlo práci provádět a pro pana Lučana to byla výzva. Předání desky bez problémů, výborná komunikace, plnění domluvených termínů, rychlá a kvalitní práce. 

Děkujeme panu Lučanovi.

Vlad.Stiblík,Rychnov n.Kněžnou

Na pana Lučana jsem narazil na fóru klientů firmy RD Rýmařov, kde měl výborné reference. Celý proces přípravy i výstavby byl bezchybný. Dodržel dohodnutou cenu, termíny i parametry projektu.
Sám jej dál doporučuji ostatním, je to jistota, kterou u základů domu potřebujete.

Libor Madzia , Mělník

 

S prací pana Lučana jsme byli naprosto spokojeni.Jakákoliv změna bez problému vyřešena. Spolehlivý, rychlý,přesný a kvalitní.

Jedním slovem spokojenost. 

František Herynek , Litomyšl 

 

Firmu pana Lučana doporučuji všem, co se chystají stavět dům a potřebují rychlé, spolehlivé a hlavně kvalitní práce k chystané stavbě. Je s nimi solidní a srozumitelná domluva. Celý den pracují a pracují a pracují.

Jana Hanáková , Český Dub