Reference našich zákazníků

Pana Lučana jsme upřednostnili před lokálními dodavateli (pan Lučan bydlí cca 200km od místa realizace) z důvodu kladných referencí z již realizovaných staveb a profesionálního přístupu při předložení a projednání nabídky na základovou desku a přípojky. V průběhu realizace byla dodržena všechna specifika projektu i naše požadavky nad rámec projektové dokumentace a výsledkem bylo bezproblémové převzetí základové desky od RD Rýmařov, kteří pro své dřevostavby vyžadují perfektní zhotovení základových desek. Samozřejmostí bylo ze strany pana Lučana dodržení dohodnutého termínu realizace základové desky i přes veškerou nepřízeň počasí.

Firmu pana Lučana doporučujeme každému, kdo chce zhotovit základovou desku a přípojky včas a dle všech ujednání. Je to profesionál a poctivý řemeslník.

Josef Pilát , Benešov

"U stavby domu jsou nejdůležitější základy", řekl mi můj táta předtím, než jsme začali stavět. Proto jsme si při výběru firmy na základovou desku dávali opravdu záležet. Pan Lučan měl skvělé doporučení a při osobním setkání na nás udělal neskutečně dobrý dojem, proto jsme se rozhodli právě pro něj.
Samotná stavba desky byla promyšlená, kvalitní a především precizně odvedená. Vše s námi diskutoval, poradil, doporučil. Jsme z jeho práce dodnes nadšení a rádi na něj 
vzpomínáme. Všem ho můžeme s čistým srdcem vřele doporučit.

Ještě jednou, děkujeme za vše!

Klára Bartošová , Heřmanův Městec

 

Stavění bylo pro nás úplně novou věcí a měli jsme velké obavy, jak to celé dopadne. Na doporučení jsme oslovili pana Lučana a vše běželo jako po drátkách. Byla s ním výborná domluva, byl spolehlivý a bylo vidět, že u své práce i dokáže přemýšlet a navrhovat zlepšení tak, aby se nám v budoucnu dobře bydlelo. Od stavby základové desky jsme potkali ještě spoustu různých řemeslníků, ale taková spolehlivost a poctivost u práce se ukázala jako vzácným zbožím. A pokud se mě někdo zeptá, jestli nemám někoho na doporučení, tak pan Lučan je jasná volba. Děkujeme za výbornou spolupráci. 

Martin Škorpil , Holice

S prací pana Lučana jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit. Vše plnili podle stanoveného plánu a jejich pracovní nasazení bylo ukázkové. Komunikace, osobitý přístup a spolehlivost provedení byla výborná. Děkuji.

Ondřej Polák , Jihlava

Pan Lučan byl jako zásahová jednotka. 

Termíny zvládli ještě s předstihem a firma na vrchní stavbu si desku velmi pochvalovala. Děkujeme. 🙏

Jakub Prášek , Tišnov

Objednatel vrchní stavby požadoval přesnost rozměrů na základové desce a napojení sítí na desce do 5 mm. Několik firem odmítlo práci provádět a pro pana Lučana to byla výzva. Předání desky bez problémů, výborná komunikace, plnění domluvených termínů, rychlá a kvalitní práce. 

Děkujeme panu Lučanovi.

Vlad.Stiblík,Rychnov n.Kněžnou

Na pana Lučana jsem narazil na fóru klientů firmy RD Rýmařov, kde měl výborné reference. Celý proces přípravy i výstavby byl bezchybný. Dodržel dohodnutou cenu, termíny i parametry projektu.
Sám jej dál doporučuji ostatním, je to jistota, kterou u základů domu potřebujete.

Libor Madzia , Mělník

 

S prací pana Lučana jsme byli naprosto spokojeni.Jakákoliv změna bez problému vyřešena. Spolehlivý, rychlý,přesný a kvalitní.

Jedním slovem spokojenost. 

František Herynek , Litomyšl 

 

Firmu pana Lučana doporučuji všem, co se chystají stavět dům a potřebují rychlé, spolehlivé a hlavně kvalitní práce k chystané stavbě. Je s nimi solidní a srozumitelná domluva. Celý den pracují a pracují a pracují.

Jana Hanáková , Český Dub

S realizací stavebních prací jsme byli velmi spokojeni a mohu tuto firmu jednoznačně doporučit. Práce probíhaly za každého, i nepříznivého počasí, s maximálním nasazením a byly dokončeny dle dohody. Ceníme si především osobního přístupu, ochoty, odbornosti a cenných rad pana Lučana a jeho otce. Práce byly odvedeny na 120%

Beranovi , Dolní Heřmanice u Lanškrouna

Základová deska pod dřevostavbu Haas Fertigbau (požadavek na rovinatost +/- 5mm),realizace dešťových svodů do retenčni nádrže ,vodovodní a kanalizační revizní šachta,rozvod elektrokabelu na pozemku.Domluva s panem Lučanem špičková,vše vysvětli případně navrhne řešení z "praxe". Domluvená cena platila(žádné "vicenaklady",) a termín zhotovení ještě dříve ,než bylo domluveno.Po informaci,že máme stavební povolení , nás vměstnal mezi stávající zakázky a začal.
Při předávání ZD firmě Haas,informace,že spodní stavbu realizoval p.Lučan pouze stavbyvedouci konstatoval:tak to je v pořádku,od pana Lučana jsem neviděl špatnou práci ,hovoří za vše .
Děkujeme celé partě kolem p.Lučana a název firmy (základovky poctivě)v tomto případě platí víc jak 100%.
Děkujeme a doporučujeme

Petr Haubert , Moravská Třebová

Základová deska pod RD od společnosti Bidli.

Od půlky října do konce listopadu jsme potřebovali realizovat výstavbu základové desky. Kontaktovali jsme mnoho firem a proběhly schůzky s případnými zájemci. Bohužel se nám ozvali lidé a společnosti, jež nevzbuzovali důvěru, byli zaneprázdněni nebo je odradil termín zhotovení díla a výhled počasí. Jako posledního jsme oslovili společnost pana Lučana a to na základě pozitivních recenzí. Ani jsme nedoufali, že se nám pan Lučan ozve, ale stal se zázrak a pan Lučan nás opravdu kontaktoval. Proběhla schůzka a po probrání základních věcí jsme se s panem Lučanem domluvili na realizaci a plácli si.

Pan Lučan je opravdu odborníkem na svém místě a touto cestou mu ještě jednou moc a moc děkujeme, že realizoval naší základovou desku. Opravdu heslo "základovky poctivě" zde platí na 100% a i to si myslíme, že je málo.

Mohu vypíchnout milé a přímé jednaní jak pana Lučana, tak i jeho týmu po celou dobu výstavby. Pan Lučan ochotně zodpovídal veškeré naše dotazy, případně navrhl úpravy s vysvětlením proč něco udělat trochu jinak či něco úplně zrušit a také vždy dodržel domluvené termíny. Celkově, od první schůzky až po předání hotové stavby, naprosto profesionální přístup a skvěle odvedená práce.

Při kontrolních dnech jsem se mohl na vlastní oči přesvědčit, s jakou neuvěřitelnou přesností pan Lučan a jeho tým pracuje. Přesnost a hotové dílo velmi kladně hodnotil jak stavební dozor, tak i objednaná kontrola ze strany spol. Bidli, jež bude dodávat vrchní montovanou dřevostavbu. Na základě přeměření základové desky, kdy rozměry, rovinatost a i provedení hydro izolací bylo přesně dle prováděcí dokumentace, je dle jejich slov základová deska opravdu dobře provedena a lze na ni bez problému umístit vrchní stavbu.

Pan Lučan nám nadělil s předstihem krásný vánoční dárek a my mu ještě jednou moc a moc děkujeme, že se uvolil a stavbu základové desky pro nás realizoval.
Tímto mohu pana Lučana a jeho tým doporučit všem, jež hledají spolehlivou firmu, kdy přesnost, komunikace a hlavně zákazník je na prvním místě. Toto se už dnes nevidí. Slovo více práce zde nehledejte.
Pane Lučane, děkujeme Vám i Vašemu týmu za skvěle odvedenou práci. 

Roman Pelc , Stratov